BĚH LUŽANSKÝMI HVOZDY

Přehled vítězů hlavního závodu mužů


RočníkRokDélka trati [m]JménoPříjmeníOddílČas
1.19765 000JiříDrbohlavTJ Jičín18:06,0
2.19775 000BohuslavŠulcTJ Jičín18:02,1
3.197812 500JiříHonzákTJ Jičín47:20,6
4.19798 000JaroslavBažantSlovan Liberec29:24,0
5.19808 000JiříČivrnýSlovan Liberec27:34,0
6.19818 000PetrHavelSlavia VŠ Praha26:24,0
7.19828 000JiříČivrnýSlovan Liberec25:58,2
8.19838 000JiříČivrnýSlovan Liberec25:39,5
9.19848 000JiříČivrnýSlovan Liberec25:44,4
10.19858 000StanislavKynčlAFK Chrudim26:47,7
11.19868 000JiříČivrnýSlovan Liberec25:29,5
12.19878 200PřemyslKubínAŠ Ml. Boleslav27:59,8
13.19886 700StanislavKynčlAFK Chrudim23:20,2
14.19898 000JanPešavaDukla Praha26:40,4
15.19908 000JanBičianRýnovice25:51,7
16.19918 000MilanPešavaDukla Praha26:44,8
17.19928 000JanPešavaDukla Praha25:35,5
18.19938 000MichalŠmídPardubice26:54,2
19.19948 000ZdeněkPešekLiberec26:54,8
20.19958 000ZdeněkZikmundSC Jičín26:59,3
21.19968 000MiroslavVítekÚstí nad Orlicí25:58,4
22.19978 000MilanKrajčLIAZ Jablonec27:06,6
23.19988 000StanislavKynčlMP Jilemnice27:11,9
24.19998 000MilanKrajčLIAZ Jablonec27:02,3
25.20008 000MilanKrajčLIAZ Jablonec27:16,9
26.20018 000StanislavKynčlAFK Chrudim26:25,4
27.20028 000PetrLosmanUSK Praha26:29,1
28.20038 000StanislavKynčlMEDI Jilemnice27:01,0
29.20048 000ZdeněkDúbravčíkAC Sl.Mariánské Lázně27:53,3
30.20058 000ZdeněkZoubekABK Liberec27:37,9
31.20068 000LukášRazýmISCAREX Čes. Třebová27:43,3
32.20078 000ZdeněkHniloAK Noves Žďár n/Sáz.26:52,8
33.20088 000ZdeněkHniloAK Noves Žďár n/Sáz.26:43,6
34.20098 000ZdeněkHniloAK Noves Žďár n/Sáz.26:43,4
35.20108 000KamilKrunkaSK Nové Město n/Met.26:36,4
36.20118 000VítPavlištaKerda Sport Liberec26:51,7
37.20128 000VítPavlištaSlovan Liberec27:14,3
38.20138 000VítPavlištaSlovan Liberec26:59,6
39.20148 000VítPavlištaSlovan Liberec26:54,3
40.20158 000JiříČivrný ml.Evelen Run Team28:03,1
41.20168 000JiříČivrný ml.SK Nové Město nad Metují28:37,3
42.20178 000SebastianVošvrdaLawi sport27:35,4
43.20188 000JiříČivrný ml.Semily28:10,5
44.20198 000KamilKrunkaSK Nové Město nad Metují27:35,8

Přehled vítězek hlavního závodu žen


RočníkRokDélka trati [m]JménoPříjmeníOddílČas
1.19762 500JitkaKošíčkováTJ Jičín 17:16,2
2.19772 500JitkaKošíčkováTJ Jičín 17:00,9
3.19782 300HanaVšetečkováTJ Jičín 10:31,0
4.19792 000EvaMaťákováNová Paka 08:34,0
5.19802 000VěraZajícováJilemnice 04:51,0
6.19812 000LídaSlaninováTJ Jičín 09:20,0
7.19822 000JiřinaNedomlelováStudenec 08:59,4
8.19832 000MarcelaJebaváJablonec n. Nisou 08:41,7
9.19842 000LídaSlaninováTJ Jičín 09:32,4
10.19852 000BlankaPavlůVrchlabí 08:49,1
11.19862 000HelenaMatoušováTJ Jičín 08:20,2
12.19872 000BlankaPavlůJilemnice 08:54,9
13.19882 000RenataPreislerováTanvald 09:18,9
14.19892 500DagmarHavlíčkováVrchlabí 10:13,6
15.19902 500HelenaMatoušováTJ Jičín 10:13,0
16.19912 500LídaSlaninováTJ Jičín 10:50,4
17.19922 500DagmarJílkováMladá Boleslav 10:13,1
18.19932 500LídaSlaninováTJ Jičín 10:50,8
19.19942 500JitkaKapkováJilemnice 10:53,2
20.19952 500IvaVlachováRtyně v Podkrk. 10:55,9
21.19962 500RenataKvitováBrno 10:00,3
22.19972 500KarlaMališováPraha 11:07,8
23.19982 500AnnaDoležalováPraha 10:52,0
24.19992 500MirkaJaroszováJilemnice 12:42,7
25.20002 500VěraŠmidrkalováNová Paka 12:01,4
26.20012 500VěraŠmidrkalováNová Paka 11:51,6
27.20022 500IvanaŠkodováČervený Kostelec 11:29,3
28.20032 500MartaVlčovskáAC Pardubice 10:48,5
29.20042 500DenisaKozákováSKP Nymburk 11:40,6
30.20052 500TáňaMetelkováSK Týniště n.O. 10:30,0
31.20062 500TáňaMetelkováSK Týniště n.O. 10:28,6
32.20075 000TáňaMetelkováSK Týniště n.O. 21:58,3
33.20085 000DagmarHavlíčkováVrchlabí 24:32,8
34.20095 000LucieHrubáRolnice24:48,1
35.20105 000DagmarTůmováVrchlabí25:03,2
36.20115 000JanaLenčováSG Jablonec n/N.25:03,1
37.20125 000DagmarTůmováSpartak Vrchlabí25:35,2
38.20135 000HanaJiráskováIscarex24:28,4
39.20145 000DagmarTůmováSpartak Vrchlabí24:41,5
40.20155 000DagmarTůmováSpartak Vrchlabí24:31,2
41.20165 000DagmarKynčlováSK Nové Město nad Metují24:30,0
42.20175 000DagmarRychnovskáSK Nové Město nad Metují22:55,7
43.20185 000DagmarKynčlováSK Nové Město nad Metují23:10,2
44.20195 000MartaFenclováAC Pardubice22:40,8

Přehled vítězů závodu starších dorostenců


RočníkRokDélka trati [m]JménoPříjmeníOddílČas
1.19763 100JiříZavadilTJ Jičín 14:10,0
2.19773 100VáclavDiusTJ Jičín 12:45,0
3.19783 100VladimírKučeraTJ Lužany 11:13,0
4.19795 000VáclavFrancŘeheč 19:58,0
5.19805 000LubomírMatějíčekNové M.n.Metují 20:58,0
6.19815 000AntonínZderadičkaJeštěd Liberec 20:23,3
7.19825 000PetrKubešSemily 19:53,8
8.19835 000MilanLacinaPojedy 21:44,9
9.19845 000FrantišekBuřilVidochov 20:04,0
10.19855 000PetrPlušHořice 20:08,7
11.19865 000JiříHnákKopidlno 20:01,9
12.19875 000RomanČivrnýVysoké M.n.J. 20:58,4
13.19883 700RomanČivrnýVysoké M.n.J. 17:44,9
14.19895 000RudolfCoganNová Paka 19:55,9
15.19905 000RadekVelínskýChrudim 20:22,8
16.19915 000MarekŠlechtaChrudim 20:40,4
17.19925 000ViktorČernýSlatiňany 21:59,0
18.19935 000DanielKrejcarDolní Ústnice 20:40.9
19.19945 000JiříJirkaVrchlabí 22:17,7
20.19955 000ZbyněkLedabylTurnov 23:03,1
21.19965 000PetrVokáčJablonec n. Nisou 20:39,4
22.19975 000ViktorVaníčekJilemnice 22:57,4
23.19985 000TomášNovákKoberovy 20:37,8
24.19995 000TomášMarynkaJilemnice 21:22,4
25.20005 000PetrVedralLSK Lomnice 20:43,7
26.20015 000AlešVojáčekLOKO Trutnov 23:12,8
27.20025 000OndřejSehnalSokol Nová P. 21:18,4
28.20035 000AlexPetronyukAC Kovo. Praha 25:56,9
29.20045 000MartinPodzimekLomnice 23:19,3
30.20055 000LukášStrnadAC Čáslav 21:13,2
31.20065 000TomášPošepnýTJ Semily 23:34,9
32.20075 000MichalPavlíčekVelké Hamry 22:35,3
33.20085 000StanislavŠulcTK KD Jičín 24:20,5
34.20095 000
35.20105 000TomášKovandaHradec Králové27:17,4
36.20115 000JiříLenčaBezno27:14,7
37.20125 000JakubČervenýLoko Trutnov25:30,0
38.20135 000JakubČervenýLoko Trutnov24:01,0
39.20145 000
40.20155 000VáclavKrejcarSobčice23:59,5
41.20165 000JakubNovotnýSemily21:26,8
42.20175 000JakubKrabecJičín24:18,0
43.20185 000JakubKrabecHC Lomnice22:36,0
44.20195 000FilipStránskýJičínští hobíci22:28,1

Přehled vítězek závodu starších dorostenek


RočníkRokDélka trati [m]JménoPříjmeníOddílČas
1.1976
2.1977
3.19782 300ZuzanaFarskáRoztoky 10:17,0
4.19792 000LudmilaZuzánkováRokytnice 09:07,0
5.19801 000DanaŠediváJičín 04:11,0
6.19812 000ZuzanaValešováJilemnice 08:18,3
7.19822 000
8.19832 000
9.19842 000LídaKlingerováTJ Studenec08:50,8
10.19852 000JanaŠalátováVrchlabí09:42,2
11.19862 000ŠárkaErbanováHořice v Podkrkonoší09:23,3
12.19872 000MarieJandováStudenec09:08,9
13.19882 000ŠárkaKlimplováSo Holovousy09:11,2
14.19892 500MarieJandováJilemnice10:41,9
15.19902 500PetraLetenskáSkuhrov10:37,2
16.19912 500JindraŠkodováDvůr Králové n. L.11:14,4
17.19922 500RenataPreislerováJablonec n. N.10:38,6
18.19932 500HanaNesvadbováPodhorní Újezd17:58,8
19.19942 500
20.19952 500PetraBublováJablonec n. N.11:41,6
21.19962 500ŠárkaMerglevskáVrchlabí11:39,7
22.19972 500ŠárkaMerglevskáVrchlabí11:56,6
23.19982 500KláraCimprichováJilemnice11:49,1
24.19992 500AlenaSoukupováSKI Jilemnice13:10,9
25.20002 500PetraMasaříkováSKI klub Jablonec n. N.12:11,8
26.20012 500SimonaJiřičkováSokol Košťálov12:15,2
27.20022 500SimonaJiřičkováSokol Košťálov12:05,4
28.20032 500HanaČechalováTJ Letohrad14:38,6
29.20042 500AnetaPražákováLSK Lomnice n. Pop.11:03,0
30.20052 500LucieVláškováLSK Lomnice n. Pop.12:19,4
31.20062 500LucieVedralováLSK Lomnice n. Pop.11:45,9
32.20072 500MonikaŠmidrkalováSK LOB Nová paka12:56,7
33.20082 500NelaHrdličkováSyřenov14:22,7
34.20092 500
35.20102 500AnežkaTrojanováSKI Jilemnice13:33,8
36.20112 500
37.20122 500VeronikaHájkováTřebechovice13:26,3
38.20132 500VeronikaHájkováTřebechovice14:05,5
39.20142 500TerezaVelichováAC Mladá Boleslav13:51,7
40.20152 500TerezaVelichováAC Mladá Boleslav10:39,3
41.20162 500
42.20172 500EliškaPeterkováTJ Spartak Vrchlabí14:04,9
43.20182 500KateřinaMaťátkováLSK Lomnice13:40,9
44.20192 500MarcelaNoskováLSK Lomnice nad Popelkou13:31,5

© 2016 - 2019 Běh lužanskými hvozdy